Naujienos

Top 10 moterų sporto įžymybių Lietuvoje

Sportas Indijoje visada buvo tapatinamas su vyrais. Moterų, gyvenančių šioje šalyje nėra skatinami aktyviai dalyvauti sporto! Moterų sąlygos Indijoje, kuris užima sportas yra sub-par, kai mes jį išnagrinėti su tarptautiniu lygiu. Žemiau yra iš dešimties moterų įžymybės Indijos sporto kurie padarė šita tauta didžiuojasi, nepaisant visų sunkumų, sąrašas.

1. Saina Nehwal:

Saina Nehwal taip pat žinomas kaip aukso mergina Indijos badmintonas. Ji pasiekė savo sporto pasiekimus zenitas darant ją į trijų geriausių badmintono žaidėjų pasaulyje. Jos karjera prasidėjo 2016 m, kur ji nušautas į 5 poziciją pasaulyje Badminton žaidėjų sąrašą. Ji laimėjo Šveicarijos Atviras Grand Prix Gold, tajų Open Grand Prix Gold "ir Indonezijos Open Super Series. Jos teigia, kad šlovės pabaigoje laimėjo bronzos medalį olimpinėse žaidynėse!

2. MC Mary Kom:

MC Mary Kom taip pat žinomas kaip "Million rupijomis Baby" Indijoje. Tai sunku panele yra penkių laikas bokso pasaulio čempionas, taip pat turi olimpinis bronzos medalį savo Kitty. Mary Kom yra pirmoji ponia boksininkas, kad laimėjo bronzos medalį Londono olimpinėse žaidynėse už Indijos.

load...

3. Sania Mirza:

Sania Mirza dar išlieka viena iš labiausiai pripažintų veidų Indijos sporto! Ji yra vienintelė moteris veidas Indijos tenisas. Ši sporto žvaigždė buvo ir iš jos profesijos kartkartėmis dėl rimtų sužeidimų. Sania padarė milžinišką grįžimas į prancūzų Atidaryti su savo teniso partnerio Mahesh Bhupathi.

4. Mithali Raj:

Mithali Raj yra Indijos Moterų kriketo komandos veidas ir reitinguojami numeris vienas TBT Pasaulio Moterų Kriketas Reitingai!

5. PV Sindhu:

PV Sindhu yra kylanti žvaigždė į badmintono pasaulyje! Ji jau sukūrė sąmyšį sporto su savo veiklos pasaulyje per Londono 2016 olimpinių žaidynių. Ji nugalėjo olimpinį aukso medalininkas Li Xuerui Kinijos per Kinijos Master Super serijos turnyre ir pateko į pusfinalį. Ji padarė ją savo sodinukų finalo Indijos Grand Prix Gold renginys, kuriame ji prarastų į Yanjiao Jiang Kinijos. PV Sindhu yra nacionalinis čempionas Indijoje ir buvo pusiau finalininkas tuo Malaizijos Open. Ji yra tikrai kylanti žvaigždė!

load...

6. Geeta Phogat:

Geeta Phogat yra Indijos imtynininkas ir pirmasis sportininkių iš šalies turi kvalifikuotas olimpinėse žaidynėse. Ši mergina laimėjo aukso medalį Imtynės FILA Azijos olimpinio Kvalifikacijos turnyro kuris vyko Almatoje, Kazachstane 2016 metais!

7. Deepika Kumari:

Deepika Kumari, ACE lankininkas, turi pasaulinio Nr 2. Reitingą Tai superžvaigždė laimėjo aukso medalį 2014 m Sandraugos žaidynių moterų individualus naujo kreivės atveju kategorijas. Ji laimėjo dar vieną aukso medalį toje pačioje renginio komandos kategorijos! Deepika baigtas 8 padėtyje Per Londono olimpinių žaidynių, 2016.

8. Dipika Pallikal:

Dipika Pallikal yra pirmasis skvošas žaidėjas iš Indijos į jau pakilo į 20 geriausių pozicijas WSA reitingus. Ši mergina laimėjo 3 WISPA kelionių titulus per metus nuo 2015 m Ji pasiekė geriausią reitingą padėtyje 10 į 2016 metus ji taip pat buvo pusiau finalininkas Australian Open!

9. Tanya Sachdeva:

Stambulas Šachmatai Olymiad pamačiau Grandmaster Tanya Sachdeva augimą. Ji laimėjo bronzos medalį olimpiadoje 2016 metais ir toliau atneš sėkmę į savo šalį.

10. Sharmila Nicollet:

Sharmila Nicollet yra ace indoeuropiečių Prancūzų golfas iš Bangalore. Ši mergina baigė 17 vietoje ir Lalla Aicha kelionė mokyklos galutiniame etape, tuo Ladies European Tour. Ji laimėjo tegul kortele 2017.

Tai liūdna tiesa, kad moterys Indijoje yra nugriauta įvairių sporto konvencijų ir institucijoms. Svarbu, kad jie būtų skatinami patekti į nacionalines sporto. Yra pakankamai išteklių mūsų šalyje, ir mes iš tikrųjų gali padaryti tai atsitiks. Šie Celebrity moterys sporto žvaigždės yra sektinas pavyzdys jaunoms moterims visoje šalyje. Leiskite mums skatinti naujos kartos superžvaigždės rungtyniauti šiuos kelio pertraukikliai.